مکاتبات خانم ويکتوريا آزاد با اعضاء شورا و آقای رضا حسين بر، رئيس شورا

Victoria Azad  sonja6321@gmail.com

  2012/2/17

دوستان گرامی درود بر شما

نظر به اینکه بیانیه ای توسط بخشی از نیروهای داخل و خارج کشور با همراهی رضا پهلوی تهیه شده است و برخی از شما آن را دریافت کرده اید این بیانیه را خدمتتان ارسال کردم که در اسرع وقت برای پیوستن به این حرکت همراه شویم. و بدیهی است که  نظر ما شبکه سکولارهای سبز ایران در تدقیق و تکوین این بیانیه مورد استقبال خواهد بود. این کار محصول شور و تفکر جمعی است. بهر روی سوال اینست آیا شبکه مایل است حول محور این بیانیه و باورها بعنوان مخرج مشترک نیروهای سکولار دموکرات برای گذار از ج. ا. در یک ائتلاف موقت با سایر نیروها تا آزادی ایران شرکت داشته باشد یا نه ؟ تقاضا ی من اینست که این سوال و این سند در دستور جلسه هفته آینده قرار گیرد و در کوتاهترین زمان ممکن در این مورد تصمصم اتخاذ کنیم. لازم به توضیح است که این سند داخلی است و علنی نشده است لذا از حضور یک یک شما تقاضا دارم که از انتشار و طرح این سند خودداری کنید تا بپایان رسانیدن رایزنی ها و اعلام موجودیت

با سپاس و احترام ویکتوریا

 

        2012/2/18 Reza Hossein Borr <rezahosseinbor5@gmail.com>

خانم آزاد عزیز

            از آنجا که مذاکرات ما با رضا پهلوی به پایان نرسیده است، هر گونه تصمیم همکاری با ایشان بعد از اتمام مذاکرات انجام خواهد شد.ه

رضا حسین بر

 

    2012/2/18 Victoria Azad <sonja6321@gmail.com>

آقای حسین بر گرامی

خواست ایشان اینست که شبکه در اسرع وقت در زمره امضا کنندگان این بیانیه قرار گیرد. بدیهی است که ایشان شرط فدرالیسم را برای همکاری نمی پذیرد و این صحبت ایشان در گفتگوهای مکررشان با اینجانب بوده است. در بقیه موارد هیچگونه اختلاف نظری وجود ندارد و ایشان گفتند تنها مورد اختلافشان در مذاکرات مسئله فدرالیسم بوده است و لاغیر.

با سپاس از توجه شما

ویکتوریا آزاد

 

2012/2/18 Reza Hossein Borr <rezahosseinbor5@gmail.com>

 

خانم آزاد عزیز

من هم در فوریت ایجاد اتحاد و تفاهم با ایشان و سایر نیرو ها هم عقیده هستم. اما  روش موثر برای رسیدن به همکاری ادامه مذاکرات است. اگر ایشان به شما ماموریت رسمی برای ایجاد ارتباط با شبکه داده اند، من پیشنهاد میکنم که ایشان یک هیات مذاکره معتبر انتخاب و به شبکه معرفی کنند. ما هم، یک هیات انتخاب و مذاکرات بطور رسمی آغاز خواهد شد.

    ارادتمند

    رضا حسین بر

 

 

 

آقای حسین بر عزیزو دوستان عزیز شبکه

بزودی هیات مذاکره کننده به شما برای بار چندم معرفی میشود. بدیهی است که ترکیب این هیئت را ما تعیین نمیکنیم و این ترکیب اعتبارش را از ما کسب نمیکند. همانطور که اعتبار شما محترم است و هیچ معیار سنجشی هم برای اندازه گیری اعتبارافراد در حال حاضر وجود ندارد. ما هر یک در جایگاه خود معتبر و محترم هستیم.

نقشی را نیز که برای خود تعریف میکنم نقش کاتالیزاتور برای کمک به روند تفاهم و همگرائی نیروهای دموکراسی خواه است و از آنجا که با هر دو طرف ارتباط دارم لذا سعی میکنم طرفین را به هم نزدیک کنم

چون به هر دو طرف احترام ویژه و ارزش قائلم. شبکه سکولارهای سبز را دوست میدارم و وجودش را برای جامعه سیاسی ایران مهم میدانم و شبکه شاهزاده را نیز مهم و پر ارزش میدانم و وجودش را برای رسیدن به ایرانی آزاد و سرافراز بسیار حائز اهمیت میدانم.

 بیانیه هنوز در دست تدقیق و غلط گیری است و بزودی ورشون جدیدی را برای همگی ارسال خواهم کرد. دوستانی که مایلند با احساس مسئولیت اصلاحاتی در این بیانیه صورت دهند با کمال میل این زحمت را به خود روا دهند که فردا دیر است.

با مهر و صمیمیت  ویکتوریا

***********************************

Monday, February 20, 2012 4:46 AM

رضا پهلوی ازعملکرد ساواک انتقاد می کند

FROM: Victoria Azad

BCC: esmail@nooriala.com

http://h-naderifar.blogspot.com/2012/02/blog-post_19.html رضا پهلوی ازعملکرد ساواک انتقاد می کند

http://gomnamian.blogspot.com/2012/02/blog-post_8.html   

 

***********************************

Monday, February 20, 2012 5:22 PM

این ایمیل خصوصی است و مضامین آن هنوز رسانه ای نشده است

دوستان گرامی درود

نظر شما در مورد پیشنهاد تشکیل شورای ملی برای برگزاری انتخابات آزاد و نجات ایران از زیر یوغ استبداد دینی چیست؟

تقاضا میکنم بیانیه ای را که در ضمیمه موجود است ملاحظه کنید و درصورت امکان تا دو روز دیگر نظرات خود را به همین آدرس ارسال کنید. بدیهی است که این متن حاصل همکاری همه جانبه نیروهای درون و برون مرز است. این متن برآمد فکری ترکیبی از باورهای سیاسی کاملا متنوع است اعم از ملیون؛ جمهوری خواهان؛ مشروطه خواهان (رضا پهلوی) ، اصلاح طلبان سابق  تا نیروهای چپ و سوسیالیست  و اکنون شما نیز فرصت اظهار نظر  برای اصلاح و یا تدقیق این سند را دارید . سندی که میتواند کارپایه امروز ما برای خروج از انسداد سیاسی و برداشتن گامی بزرگتر بسمت آزادی و رهائی از استبداد دینی باشد.

آیا شما چنین سندی را با امضای خود صحه میگذارید؟ آیا برای پیشبرد این اهداف حاضرید دست به دست هموطنان خود بدهید ؟ لطفا ضمیمه را بگشایید.

تقاضا داریم که این سند را نزد خود حفظ کنید تا قبل از آنکه انتشار یابد

بدیهی است که این حرکت در راستای یک گفتمان وسیع شکل خواهد گرفت و مراحل عملیاتی آن

نیز توسط خود شما طراحی خواهد شد لذا حضور فعال شما را آرزومندیم

خدمتگزار و همراه شما ویکتوریا آزاد

مشارکت همگانی به سمت اتحاد و تشکیل شورای ملی